0
0

قوانین سایت مدیکالستان

شما برای استفاده کردن از امکانات این سایت باید قوانین سایت مدیکالستان را بپذیرید:

***وبسایت مدیکالستان تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد و هر گونه اقدام خلاف امنیت در این سایت منجر به مسدود شدن دائمی حساب کاربری شخص متخلف خواهد شد**

۱-این سایت از قوانین کپی رایت پیروی میکند پس نشر محتوی بدون اجازه صاحب اثر ممنوع است. همچنین استفاده از نرم افزار هایی که بدون اجازه کرک شده باشند، نقل قول های بدون منبع و نظریات بدون پایه و اساس علمی مجاز نمی باشد.

۲-حظور شما در این سایت شاید مشروط به پرداخت هزینه باشد. این وبسایت برای گسترش خود نیازمند هزینه است و در قبال حداکثر استفاده از امکانات سایت، دانلود، مشاهده مقالات و… شاید از شما پول درخواست شود.

۳-شما باید دانشجو و یا فارغ التحصیل یکی از رشته های علوم پزشکی باشید

۴-هرگونه مطلب غیر اخلاقی، تبلیغاتی، سیاسی، و مطالب تحریک آمیز و توهین به اشخاص و ارگان ها و عقاید مذهبی دیگران و همچنین دروغ و تهمت بدون اخطار و یا اطلاع کاربر خطاکار حذف شده و حساب کاربری وی مسدود می گردد

۵-مدیکالستان هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت اطلاعاتی که کاربران منتشر می کنند(اطلاعات شخصی حساب، پست ها، نظرات و…) و صحت این اطلاعات برعهده خود کاربر است. بدیهی است اگر کاربر مطلب و نوشته ای را در سایت منتشر می کند علاوه بر ذکر منبع، در صورت نیاز باید دلیل موثق آن را نیز ذکر نماید تا علاوه بر رعایت قانون کپی رایت، صحت مطلب خود را نیز تایید کرده باشد.

۶-خطی مشی سایت مدیکالستان علم است پس مطالب غیر علمی و همچنین مطالبی که به رشته های علوم پزشکی مربوط نیستند ارسال نکنید. اگرچه شما می توانید در برخی گروه ها در راستای موضوع گروه بحث های غیر علمی داشته باشید.

۷-اطلاعاتی که در پروفایل خود وارد می کنید به صورت پیشفرض برای تمامی اعضائ سایت قابل مشاهده است. پس از تکمیل ثبت نام می توانید دسترسی سایر اعضاء به آنها را محدود کنید

۸-با توجه به ماهیت سایت امکان کنترل لحظه ای تمامی مطالب وجود ندارد با این حال مسئولین سایت و خود اعضاء پیوسته روی مطالب ارسالی نظارت دارند.

۹-چنانچه موردی خلاف قوانین سایت مشاهده کردید و یا می خواهید موضوعی را به طور خصوصی با مسئولین سایت درمیان بگذارید می توانید از صفحه تماس با مدیریت استفاده کنید.

۱۰-این سایت یک محیط دوست یابی نیست و باید در شان دانشجویان علوم پزشکی باشد پس درصورت مشاهده و یا گزارش چنین فعالیت هایی که خارج از خط مشی سایت هستند با متخلفین برخورد خواهد شد.

۱۱-هیچ کدام از مطالب علمی موجود در سایت قابل استفاده برای عموم مردم به جهت خود درمانی و یا هر هدف دیگری مانند تهیه نسخه و یا اظهار نظر در کار پزشکان نیستند. درصورت بروز هر مشکل به علت عدم رعایت این نکته، سایت هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.

۱۲-شما توانایی ارسال پیام خصوصی به اعضاء را در این سایت ندارید.